درباره آسان ورزش

آسان ورزش سامانه هوشمند پیام رسان تخصصی ورزشی


آسان ورزش

آسان ورزش

معرفی

امروزه توسعه اینترنت روش‌ زندگى ما را به کلی دگرگون کرده است. مزاياء موجود در خدمات اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول روزمره ترغیب می‏‌کند. اكنون، افراد استفاده از اينترنت را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت دنياى وب با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت و سفرهای شهری كلافه كننده برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر دارند.

اهداف

هدف از ايجاد آسان ورزش وجود يك فضاى مناسب براى پيگيرى مشكلات و سوالات ورزشی و تشكيل يك دفتر مجازى بين کاربران و کارشناسان ورزشی است كه يا وقت كافى براى مراجعه هاى مكرر به دفاتر و مراکز مربوطه را ندارند و یا حتی مرکز مربوطه وجود نداشته یا آن را نمی شناسند و ميخواهند از طريق اينترنت و در منزل درخواست خود را پیگیری و حل نمايند. بر اساس آمار اکثریت مردم در ایران مشکل کم تحرکی دارند و این رقم هر روز با روند موجود افزایش می یابد. در همين راستا سامانه آسان ورزش با استفاده از به روز ترین فناوری های روز دنیا در حوزه فناوری اطلاعات سعى در ارائه مناسب ترين راه حل دارد كه، با صرف كمترين زمان و هزينه براى استفاده كنندگان از اين وب سايت در اقصى نقاط كشور همراه باشد. از ديگر اهداف آسان ورزش مى توان به اين مورد اشاره كرد كه هر خانواده و فردی بتواند مربی براى خود داشته باشد، تا از پديد آمدن مشكلات متعدد کم تحرکی در خانواده ها و سپس در اجتماع جلوگيرى شود كه امروزه يكى از دغدغه هاى اساسى جوامع مى باشد.

چشم انداز

آسان ورزش بستر درگاه ارتباطی دو طرفه میان کاربران و مربیان/متخصصان/کارشناسان ورزشی را فراهم آورده است و ارائه دهنده این ابزار جهت ارتباط میان آن ها می باشد که با ایجاد فضایی مجازی به صورت دفتر کار مجازی برای این مربیان و متخصصان امور ورزشی حق انتخاب گسترده ای را برای کاربران ایجاد نموده است که در فضای ساده و راحت اقدام به جست و جو نموده و سپس ارسال پیام و درخواست نمایند. در نهايت مى توان گفت آسان ورزش خواهان اين است كه ابزار هایی را ارائه داده که کاربران بتواند تا حد ممكن مشكلات افراد را به ساده ترين وجه و از درون منزل حل كنند.