تعرفه ها

تعرفه های ذیل جهت پرداخت های دوره ای برای حضور کارشناسان ورزشی در سامانه آسان ورزش می باشد.
لطفا توضیحات تعرفه و شرایط استفاده را قبل از پرداخت مطالعه نمایید.


مربی متخصص ورزشی

پایه

رایگان
۱۰ روز
 • دسترسی به پیام های ورزشکاران
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

برنزی

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۳۰ روز
 • دسترسی به پیام های ورزشکاران
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

نقره ای

۱ ماه هدیه
۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱۸۰ روز
 • دسترسی به پیام های ورزشکاران
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

طلایی

۳ ماه هدیه
۹۰۰,۰۰۰ تومان
۳۶۵ روز
 • دسترسی به پیام های ورزشکاران
 • ایجاد دفتر مجازی در سامانه
 • نمایش کارت ویزیت در بخش پیام
 • امکان سفارش کدیار اختصاصی

نکات مربوط به تعرفه ها

برای انتخاب آگاهانه به نکات زیر توجه نمایید.

1.چگونه شروع کنیم؟

ثبت نام اولیه برای تمامی کاربران از هر دو گروه کاربر و کاربر ارائه دهنده خدمات ورزشی کاملا رایگان می باشد. کاربران برای ثبت نام ابتدا به پنل ثبت نام در سامانه مراجعه کرده، نوع حساب کاربری مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس از طریق وارد نمودن نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و یک رمز عبور دلخواه اقدام به ثبت نام نماید. پس از آن یک کد تاییدیه به شماره تلفن همراه شما ارسال شده و با وارد کردن کد تاییدیه در سسیستم به راحتی حساب کاربری خود را ساخته و وارد حساب کاربری می شوند.

3.علت پرداخت هزینه حق اشتراک کاربران کارشناس برای دفاتر مجازی چیست؟

ارائه دفتر کار مجازی و درگاه ارتباطی جهت ارائه خدمات توسط کاربران گروه دوم، برای آسان ورزش مستلزم انجام هزینه های نظارت دوره ای بر فعالیت این دسته از کاربران می باشد لذا کاربران گروه دوم جهت دریافت امکانات و دفاتر مجازی ملزم به بهیه اشتراک و پرداخت هزینه های مربوطه طبق شرایط و مقررات آسان ورزش می باشند.

نکته: با توجه به اینکه تمامی مدارک کاربران گروه دوم جهت تایید احراز توسط واحد نظارت سامانه آسان ورزش مورد بررسی واقع میگیرد و این امر مستلزم صرف وقت و هزینه برای سامانه آسان ورزش است لذا قبل از آن که مدارک مورد بررسی قرار گیرد کاربر گروه دوم هزینه اشتراک خود را پرداخت می نماید و پس از آن ئر مرحله بعد اقدام به تکمیل اطلاعات هویتی و حرفه ای خود به جهت تطبیق و احراز مدارک و مجوز های فعالیت، جهت اخذ اشتراک اقدام میشود. توجه فرمایید در صورتی که مشخص گردد این کاربر متقاضی دفتر کار مجازی صلاحیت دریافت اشتراک را به جهت نداشتن مدارک و مجوز ها نداشته یا به صورت جعلی مدارک ارسال نموده باشد، آسان ورزش حق دارد از اعطای حساب کاربری و نیز استرداد وجه پرداخت شده به وی خوداری نماید و مسئولیت جبران خسارات وارده احتمالی بر عهده این کاربر خواهد بود که آسان ورزش این حق را داشته موضوع را از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری نماید.

5.آیا راه دیگری علاوه بر درگاه های پرداخت جهت واریز هزینه های اشتراک وجود دارد؟

خیر. لطفاً توجه نمایید که استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی توسط آسان ورزش جهت ساده سازی فرآیند های پرداخت مالی می باشد و به صورت یکپارچه و برای تمامی کاربران یکسان لحاظ گردیده است و واریز وجوه توسط کارت به کارت یا واریز به سایر حسابها یا واریز نقدی مورد تایید آسان ورزش نبوده و در صورت پرداخت توسط آسان ورزش قابل پذیرش و پیگیری نمی باشد.

2.چه خدماتی دارای هزینه می باشد؟

کاربران (گروه اول): برای این دسته از کاربران تمامی امکانات سایت تا این مرحله از فعالیت آسان ورزش به طور کامل رایگان بوده و هیچ گونه عملکرد مالی توسط آنها در سیستم صورت نمی گیرد. کاربران ارائه دهنده خدمات، مربی/متخصص ورزشی/کارشناس ورزشی (گروه دوم): برای این دسته از کاربران عضویت و ثبت نام اولیه در آسان ورزش به طور کامل رایگان می باشد. اما در صورتی که این دسته از کاربران بخواهند دفتر کار مجازی خود را در جهت ارائه خدمات به کاربران ایجاد نمایند می بایست طبق تعرفه اعلام شده به شرح ذیل اقدام به پرداخت حق اشتراک دوره ای خود نمایند.

4.چگونه فرآیند پرداخت مالی را انجام دهیم؟

* همان طور که گفته شد کاربران (گروه اول) هیچ گونه داد و ستد مالی با آسان ورزش ندارند لذا فرآیند پرداخت مالی نیز برای آن ها تعریف نشده است و این کاربران دقت نمایند بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با آسان ورزش هیچ گونه وجهی برای شماره حساب های اعلام شده و یا از طریق درگاه های پرداخت وجهی را واریز ننمایند.

* در خصوص کاربران متخصص ورزشی (گروه دوم) تنها فرآیند پرداخت مالی مورد تایید آسان ورزش صرفاً از طریق درگاه های پرداخت معتبر آسان ورزش بوده که در حساب کاربری طبق عناوینی چون صدور فاکتور یا پرداخت صورت حساب اعلام و توسط این کاربران پرداخت خواهد شد.

6.نکات مهم در مورد حساب کاربری

آسان ورزش همواره تلاش خود را در جهت بهبود و افزایش کیفیت سرویس های خود به کار خواهد برد. اما در هر صورت در شرایط خاص که سیستم در حال بروز رسانی، توسعه، مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری، تعمیر و یا مواردی از این قبیل بوده که ممکن است باعث توقف موقت سامانه آسان ورزش برای مدت کوتاه و یا بعضاً طولانی شده و از دسترس کاربران خارج گردد لذا از تمامی کاربران اعم از گروه اول و دوم انتظار داریم شکیبایی نمایند. بدیهی است در این مدت هیچ گونه مسئولیت حقوقی در رابطه با خسارت احتمالی به کاربران متوجه آسان ورزش نمی باشد.

آسان ورزش ممکن است بدلایلی در مقاطع اقدام به تغییر هزینه های اشتراک نماید که هر گونه تغییر در هزینه های اشتراک از طریق راه های ارتباطی معتبر آسان ورزش و یا همین صفحه اطلاع رسانی میگردد.