پرسش و پاسخ

سوالات و پاسخ هایی درباره سامانه آسان ورزش


سوالات متداول

پرسش و پاسخ های متداول درباره آسان ورزش

آسان ورزش

۱- آسان ورزش چیست؟

آسان ورزش اولین درگاه ارتباط دهنده میان کاربران و مربیان/متخصصان/کارشناسان ورزشی در ایران است که برای تمامی مردم قابل استفاده می باشد. مربیان ورزشی دارای مدارک معتبر علمی و آموزشی می توانند به عنوان کارشناسان ارائه دهنده خدمات ورزشی در آسان ورزش ثبت نام نموده و حساب کاربری دریافت نمایند.

۳- روند ثبت ‌نام و فعال سازی حساب کاربری برای کاربران در سایت آسان ورزش چگونه است

برای ثبت نام در سایت آسان ورزش ابتدا فرم ثبت ‌نام را تکمیل نمایید ، سپس پیام کوتاه تائید برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن کد پیام ، شماره تلفن همراه شما تائید می‌شود و می‌توانید وارد سایت شوید.

۵- چگونه درخواست پشتیبانی یا سفارشی سازی حساب کاربری بدهم؟

برای اینکه درخواست های خود را ثبت نمایید از طریق گزینه تماس با ما یا پشتیبانی در حساب کاربری می توانید با ما ارتباط داشته باشید. همچنین برای سفارشی سازی و سایر درخواست ها از طریق گزینه ارتقای حساب کاربری یا پشتیبانی اقدام نمایید.

۷- نحوه‌ی ویرایش اطلاعات کاربری به چه شکلی خواهد بود؟

برای ویرایش اطلاعات لازم است به منو حساب کاربری در بالا سمت راست حساب کاربری خود رفته و گزینه ویرایش اطلاعات کلیک کنید و در آنجا اطلاعات خود را ویرایش نمایید. در سایت آسان ورزش پس از انجام هر نوع ویرایش اطلاعات اصلی هویتی که قابل‌ ویرایش توسط خود کاربر نیست باید با ناظر سایت و پشتیبانی تماس حاصل نمایید و درخواست تغییر دهید. توجه نمایید هر شخص دیگری به حساب کاربری شما وارد شود به منزله آن است که خود شما اقدام به ورود نموده اید.

۲- آسان ورزش چگونه فعالیت می کند؟

در صورتی که کاربران در سایت ایجاد درخواست یا طرح سوال نمایند ، درخواست آن ها به کارشناس ورزشی که در سایت ثبت نام نموده و طبق تعرفه حساب کاربری تهیه نموده باشد ، ارسال می گردد. سپس پاسخ مربی/کارشناس ورزشی برای کاربر ارسال شده و اطلاعات وی نمایش داده می شود که کاربر می تواند با مربی/کارشناس تماس حاصل کند. همچنین شما از طریق آسان ورزش همواره از طریق حساب کاربری با مربی خود می توانید ارتباط داشته باشید.

۴- روند ثبت ‌نام و فعال سازی حساب کاربری برای مربیان/متخصصان/کارشناسان در سایت آسان ورزش چگونه است؟

برای ثبت نام در سایت آسان ورزش به عنوان ارائه دهنده خدمات ورزش و دریافت حساب کاربری برای ایجاد درگاه ارتباطی با کاربران ، ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل نمایید ، سپس وارد حساب کاربری می شوید. برخی از امکانات در این حالت فراهم بوده و شما می توانید امکانات آسان ورزش را مشاهده کنید. در صورتی که از امکانات اطلاع کامل پیدا نمودید ، می توانید با انتخاب نوع کاربری و اشراک دوره ای احراز هویت و پرداخت تعرفه مربوطه اقدام نموده و سپس اطلاعات هویتی خود را تکمیل و فرم تعهدنامه را دانلود و امضا نمایید که باید توسط شما به آدرس استان البرز ، کرج ، صندق پستی ١۴٨-٣١۵٣۵ ارسال گردد. پس از آن و با تائید ناظر سیستم ، درگاه ارتباطی در حساب کاربری فعال خواهد گردید. این عمل به صورت داوطلبانه بوده و هیچ اجباری برای خرید اشتراک وجود ندارد ولی با توجه به اینکه امکان ارتباط با کاربران منوط به احراز هویت مربیان و کارشناسان می باشد ، فقط در صورتی که این فرآیند نهایی گردد می توانید با کاربران ورزشکار ارتباط برقرار نمایید.

۶- شرایط دریافت حساب کاربری برای ارائه دهندگان خدمات اعم از مربیان/متخصصان/کارشناسان ورزشی چیست؟

اگر میخواهید به عنوان ارائه دهنده خدمات ورزشی (مربیان/متخصصان/کارشناسان ورزشی) در آسان ورزش حساب کاربری جهت دریافت درگاه ارتباطی داشته باشید ، حتما باید دارای مدارک معتبر لازم از مراکز علمی و آموزشی مورد تایید تربیت بدنی یا آموزش عالی باشید. از اطلاعات خود مشابه راهنمای ثبت نام اسکن و عکس تهیه نموده و اقدام به ثبت نام نمایید.